Itineráre pre deti

Deti v postavení zákazníkov majú svoje špecifické požiadavky a potreby. Itinerár zájazdu pre deti preto obsahuje služby zamerané práve na detského zákazníka. Od vhodnej lokality, cez dopravu, baby friendly ubytovanie až po program, itinerár zájazdu pre deti je koncipovaný podľa požiadaviek a potrieb vašich detí.


Na rozdiel od školského výletu je itinerár zájazdu pre deti určený nielen pre školopovinné deti a kolektívy, ale pre akékoľvek skupiny s deťmi v rôznom veku. Itinerár zájazdu pre deti vám vypracujeme na mieru počas celého roka – počas školského roka aj školských prázdnin.

Taliansko ponúka pestrý výber oblastí a aktivít určených aj pre detského zákazníka od bábätiek po adolescentov. Vďaka pestrosti tejto krajiny a jej jednotlivých regiónov si môžete vybrať to, čo vám najviac vyhovuje, počnúc vzdialenosťou, cez ubytovanie a doplnkové aktivity.

prekliky Sever Talianska je vďaka svojej blízkosti a vhodnej klíme ideálnym miestom pre cestovanie s menšími deťmi. Zároveň poskytuje množstvo zábavných a vodných parkov, kde sa malý huncúti môžu vyblázniť do sýtosti. Stred Talianska ponúka možnosti agroturistiky, rovnako krásne pláže a nielen vďaka Rímu aj široké možnosti poznávania.

Pokiaľ sa rozhodnete objavovať Južné Taliansko, stres severu necháte za sebou a vydáte sa za priezračným morom a bielym pieskom, spravíte skutočne veľmi dobre. Itinerár zájazdu zameraný na Južné Taliansko predstavuje ideálny variant pre cestovanie s rodinou a s deťmi.

Itinerár zájazdu pre deti zahŕňa nasledovné služby:

  • Doprava
  • Ubytovanie– odporučíme vám baby friendly ubytovacie zariadenia, ktoré vítajú detského návštevníka a ponúkajú detské postieľky, detské menu, detské ihrisko, herňu, baby sitting, program pre deti
  • Sprievodcovské služby

 

Program – program pre deti prispôsobíme vami požadovaným aktivitám:

 

Itinerár zájazdu pre deti môže mať akékoľvek zameranie a cieľ. Stačí nám povedať vaše požiadavky a predstavy, radi vám vypracujeme ponuku na mieru.