Poznávacie zájazdy – individuálne

Taliansko je ideálna krajina na spoznávanie práve individuálnym spôsobom. Pokiaľ nie ste milovníkom masovej turistiky a uprednostňujete skôr individuálne potulky svetom, individuálne poznávacie zájazdy do Talianska sú určené práve pre vás. Nemusí to byť len s batohom cez hory. Individuálne poznávacie zájazdy môžete absolvovať pohodlne a s prehľadom.


Taliansko má výhodnú, nie veľkú, vzdialenosť od Slovenska, čo umožňuje využiť aj dopravu autom, ktorá je v prípade individuálneho poznávania ideálna.

Ak sa vyberiete na neďaleký sever Talianska za prírodnými krásami Álp, severných prímorských letovísk alebo metropol histórie, kultúry a vzdelania ako Bologna, nenapodobiteľné Benátky či romantická Verona, budete stále v príjemnej vzdialenosti od domova.

Stred Talianska láka cestami, ktoré tak ako kedysi, aj dnes stále vedú do Ríma. Cestou do veľkomesta sa však nezabudnite zastaviť v klenote renesančného umenia – Florencii. Vychutnajte si tiež atmosféru menších mestečiek a charakteristických dediniek Toskánska s lahodným vínom Chianti, navštívte Františkove rodné Assisi či odfoťte si farebné domčeky na Elbe.

Ak vás láka južanský juh, Južné Taliansko vás určite očarí pohodovou atmosférou odlišnou od severu, bielym pieskom a priezračným morom či miešajúcimi sa kultúrami tejto strategickej oblasti.

Pokiaľ vaše cesty vedú na ostrovy, Sicília a Sardínia, dva najväčšie ostrovy Stredomoria, spravia vaše poznávacie zájazdy do Talianska plnohodnotnými. Nespútaná a neobjavená príroda, dlhodobá história, rôznorodosť kultúr a kulinárskych špecialít v podaní talianskeho naturelu, to všetko máte možnosť zažiť, keď absolvujete poznávacie zájazdy smer Taliansko. Poznávacie zájazdy do ktorejkoľvek časti Talianska majú vždy svoje čaro, ktoré vám pomôžeme vychutnať.

Zameranie pre individuálne poznávacie zájazdy Taliansko

Individuálne poznávacie zájazdy do Talianska pripravíme tematicky podľa vašich požiadaviek. Či plánujete cestu za poznávaním kultúry, cestovateľským dobrodružstvom, oddychom, detskými aktivitami alebo rodinnú dovolenku, stačí nám povedať vaše sny. Taliansko ponúka širokú škálu možností ako pre skupiny, tak aj pre individuálnych cestovateľov.

Individuálne poznávacie zájazdy Taliansko môžu byť zamerané nasledovne:

  1. Rodinná dovolenka
  2. Itinerár zájazdu pre deti
  3. Kultúrno-historické poznávacie zájazdy
  4. Kulinárske poznávacie zájazdy
  1. Kombinované zájazdy – poznávacie zájazdy + pobyty pri mori

Pre vypracovanie konkrétneho itineráru pre váš poznávací zájazd do Talianska podľa špecifického zamerania nás prosím kontaktujte.

Služby pre individuálne poznávacie zájazdy Taliansko

Poznávacie zájazdy Taliansko vypracujeme podľa vašich požiadaviek a predstáv, podľa vami požadovaného zamerania. Poznávacie zájazdy do Talianska pre vás môžu obsahovať nasledovné služby podľa vášho výberu:

Poznávacie zájazdy do Talianska vám pripravíme ako komplexný balík obsahujúci všetky potrebné služby, prípadne poskytneme len služby, ktoré si vyžiadate, ostatné si máte možnosť zabezpečiť vo vlastnej réžii.

Ubytovanie pre Vaše zájazdy vám ponúkame v kategórii hotelového zariadenia, ktoré si vyberiete. Naším cieľom je, aby vaše cestovanie bolo komfortné a ničím nerušené.

Pre vypracovanie konkrétnej ponuky nás prosím kontaktujte a uveďte čo najpodrobnejšie požiadavky, aby sme sa čo najviac mohli priblížiť vašim predstavám.

Itinerár zájazdu pre individuálne poznávacie zájazdy Taliansko

Poznávací zájazd Taliansko – Itinerár zájazdu – Poetická krása severného Talianska

Poznávací zájazd Taliansko – Itinerár zájazdu – Rím – čaro atmosféry a bohatstvo dejín večného mesta

Poznávací zájazd Taliansko – Itinerár zájazdu -Krásy a chute Toskánska

Poznávací zájazd Taliansko – Itinerár zájazdu -Tam, kadiaľ kráčal svätý František

Poznávací zájazd Taliansko – Itinerár zájazdu – Sardínia – kráľovná Stredomoria

Poznávací zájazd Taliansko – Itinerár zájazdu -Neapol – Amalfské pobrežie – Capri – Pompeje

Poznávací zájazd Taliansko – Itinerár zájazdu -Neapol – Amalfské pobrežie – Capri – Pompeje – Rím

Poznávací zájazd Taliansko – Itinerár zájazdu – Sicília – kúzelný ostrov slnka a vína

Poznávací zájazd Taliansko – Itinerár zájazdu – Sicília – malebná krajina pod Etnou

Poznávací zájazd Taliansko – Itinerár zájazdu – Puglia – taliansky opätok a jeho tajomstvá