Rodinná dovolenka

Dnešná uponáhľaná doba nás stále viac oberá o čas strávený s našimi najbližšími. O to väčšiu cenu majú potom chvíle strávené práve s nimi. Rodinná dovolenka je ideálny čas na spoločný relax, wellness či spoznávanie krásnych miest. Taliani samotní sú veľmi rodinne založení, a preto je potenciál Talianska pre trávenie rodinnej dovolenky veľmi dobrý. Kedykoľvek sa má vaša rodinná dovolenka odohrávať a akékoľvek predstavy má spĺňať, Taliansko vám určite vyhovie.

Letné Taliansko je zaliate slnkom a jeho pláže lákajú od severu na juh, pričom tie severné sú vzdialené len 600km zo Slovenska. Letná rodinná dovolenka v Taliansku je aj preto najviac vyhľadávaná. Neznamená to však, že zvyšok roka v Taliansku nie je čo robiť. Práve naopak. Zimná rodinná dovolenka v Alpách nadchne aj nelyžiarov a „dolce far niente“ (sladké nič nerobenie) si môžete vychutnať v talianskych wellness oázach po celý rok.

Pokiaľ má byť vaša rodinná dovolenka aktívna a namiesto oddychu uprednostňujete spoznávanie nových miest so starou kultúrou, Taliansko je to pravé. História tu na vás dýcha na každom kroku a vaše deti budú po rodinnej dovolenke ovládať dejepis ako nikdy predtým. Špeciálne itineráre pre deti vám pomôžu vzdelávať a poznávať hravým spôsobom a zároveň vybiť prebytočnú detskú energiu.

Radi vypracujeme individuálny itinerár pre zájazd či pobyt v Taliansku pre vašu rodinnú dovolenku tak, aby ste si z nej všetci priniesli nezabudnuteľné zážitky.

Poradíme vám optimálny spôsob prepravy, vhodné ubytovanie pre rodiny s deťmi, zaujímavé atrakcie pre deti v okolí a navrhneme program vašej rodinnej dovolenky podľa vašich požiadaviek a predstáv.

Vaša rodinná dovolenka v Taliansku môže vyzerať aj takto:

Rodinná dovolenka relaxačná:

Rodinná dovolenka poznávacia:

Rodinná dovolenka a doplnkové služby:

Nechajte sa inšpirovať a kontaktujte nás pre bližšie info.