Vatikánske múzeá pod hviezdami

Vatikánske múzeá pod hviezdami alebo nočné prechádzky Vatikánskymi múzeami Využite jedinečnú ponuku Vatikánskych múzeí, ktoré otvárajú svoje brány i mimo bežných otváracích hodín. Poprechádzajte sa s nami po Vatikánskych múzeách za svitu hviezd a v pokoji, ktorý zavládne nad večným mestom. Čakáme Vás v termínoch… Čítať ďalej ››

Ubytovanie v Toskánsku

Snívate o dovolenke v Toskánsku? Nechajte sa inšpirovať našou ponukou na príjemné a kvalitné ubytovanie ako v srdci Toskánka, tak i pri „toskánskom“ mori…

Sprievodcovské služby v Ríme

Vyberte sa s nami na prehliadky večným mestom. Ušetríte si tak čas zbytočným blúdením a listovaním v sprievodcovi! Vychutnajte si bezstarostnú prehliadku Ríma v slovenčine.

 

 

Hotel Orto di Roma – RÍM

Hotel s príjemnou rodinnou atmosférou, nachádzajúci sa v zóne pri rímskych katakombách a pri Via Appia. Hotela vám ponúka pohodlné parkovanie, transfer z letiska, na letisko, ako i k MHD, ktorý je v cene izby. Záhrada hotela je vhodná pre večerné posedenie, ale i pre vaše deti. Vyzdvihujeme naozaj sympatickí personál, pokojné prostredie hotela, vítané najmä v jarných až jesenných sezónach. Hotel so záhradou oceníte hlavne počas horúcich letných dní.

Hotel Porta Pia – RÍM

Hotel Porta Pia je optimálnym riešením z pohľadu „Pomer-Cena-Výkon“ Vyzdvihujeme najmä blízkosť supermarketov, reštaurácií, ale i výborné spojenie MHD. Hotel sa nachádza na druhom poschodí paláca z 19. stor. v príjemnom prostredí pri mestských hradbách, pri tzv. Porta Pia. Leží hneď na začiatku Via Nomentana. Veľkou výhodou je blízkosť stanice Terminy, ktorá je prestupnou stanicou metra A a B, ale i východiskovým bodom na presun z letiska (Ciampino alebo Fiumicino) alebo výlet vlakom do celého Talianska.

Hotel Raffaello – RÍM

Ak hľadáte váš hotel priamo v centre Ríma, odporúčame vám hotel Rafaello. Oceníte jeho polohu v mestskej štvrti – Monti, s malebnými uličkami, ktoré vás doslova ležia na dva skoky od baziliky Santa Maria Maggiore, antického Kolosea, Trajánovej tržnice, Rímskeho fóra, či cisárskych fór. Hotel sa nachádza priamo na Via Urbana, jednej z najznámejších uličiek Ríma. Výhodná je i ľahká dostupnosť stanice Termini.

Hotel Cicerone – RÍM

Hotel Cicerone vám ponúka možnosť bývať v centre Ríma, v blízkosti Vatikánu, len niekoľko minút od metra. Nielen Vatikán, ale i historické centrum Ríma sú dosiahnuteľné i pešo. Poskytuje optimálne služby, je pohodlným riešením pre váš pobyt v Ríme. Vyhnete sa problémom s presunmi MHD, čo sa dá oceniť najmä počas častých štrajkov MHD v Ríme.

Hotel Capannelle – RÍM

Hotel Capanelle je vhodný pre svoju blízkosť letiskom Ciampino. Hotel vám zabezpečí kyvadlovú dopravu do hotela a z hotela na letisko, rovnako k MHD. Výhodou hotela je možnosť parkovania autobusov i áut (280 v krytej garáž, 200 ďalej od štruktúry hotela). Patrí skôr do kategórie biznis hotel.