Hotel Porta Pia – RÍM

Poloha: Via Messina 25, Roma, Italia


Zväčšiť mapu

Kategória:
Raňajky – typ: bufet (len sladký výber)
Wi-Fi: áno
Bazén: nie
Parkovania: nie

Charakteristika/Hodnotenie CK VERA ICON:

Hotel Porta Pia je optimálnym riešením z pohľadu „Pomer-Cena-Výkon“ Vyzdvihujeme najmä blízkosť supermarketov, reštaurácií, ale i výborné spojenie MHD. Hotel sa nachádza na druhom poschodí paláca z 19. stor. v príjemnom prostredí pri mestských hradbách, pri tzv. Porta Pia. Leží hneď na začiatku Via Nomentana. Veľkou výhodou je blízkosť stanice Terminy, ktorá je prestupnou stanicou metra A a B, ale i východiskovým bodom na presun z letiska (Ciampino alebo Fiumicino) alebo výlet vlakom do celého Talianska. Treba podotknúť, že hotel Porta Pia sa nachádza v bezpečnej a príjemnej zóne, ktorá je ďalej od hluku a zmätku stanice Termini.

Pri hoteli nájdete jeden zo známych trhov, ktorý vám umožní kúpiť si každé ráno okrem nedele čerstvú zeleninu a ovocie priamo od producentov.

  • poloha v centre, ušetríte čas na presunoch
  • blízkosť viacerých spojov MHD a stanice Termini
  • služby

Nevýhodou sú raňajky – sú podávané „alla italiana“, teda len v sladkej verzií (typické talianske sladké raňajky so sladkým pečivom – kornetom, sušienkami, keksíkmi. Nechýba samozrejme výborná talianska káva. Platia sa extra k cene izby.

Ďalšie info a objednávka: kontaktujte nás